| Garneata_Monica_1976 a întrebat:

Cum pot selecta pe facebook o poza dintr-un album existent si s-o transform in poza de profil dar sa ramana toate likeurile si commenturile?

Răspuns Câştigător
| Jasm a răspuns:

Nu poti pentru ca pozele pentru profil fac parte din albumul pozelor de profil, iar cele din alte albume fac parte din acele albume. Poti posta un link catre cealalta poza in descrierea pozei de profil, daca vrei sa atragi atentia asupra ei.

1 răspuns:
| Jasm a răspuns:

Nu poti. pozele din album sunt poze de album, cele de profil sunt de profil (si fac parte din albumul "poze de profil")