| Elenutxz19999 a întrebat:

Daca am o poza si am niste comuri la ea si vreau sa o pun ca poza de profil, cum fac sa ramana >comurile? Ca atunci cand dau sa o pun ca poza de profil zice sa decupez si o fac dar nu imi mai apare nimic la acea poza cand e pusa ca poza de profil! Cum pot sa fac ca sa-mi ramana?

Răspuns Câştigător
| DropsOfLove a răspuns:

In mom in care iti zice sa o decupezi o lasi asa nu modifici poza si te duci in jos pe pagina si undeva in dreapa jos trebuie sa ai "MAKE PROFILE PICTURE" si dai click acolo si gata! iti pune exact aceeasi poza cu likeurile si commurile ce le ai deja la ea. sper ca o sa te descurci! fundita?batting eyelashes