| BoGhDaN a întrebat:

Ce credeti ca e mai frumos 4story su metin2

8 răspunsuri:
| Dragosgan a răspuns:

4story, metin2 e un joc cu grafica proasta si inapoiata.

| Adyna_2786 a răspuns:

Niciunul

| alinutza90 a răspuns:

Metin2 pentru ca are o extensie mai buna decat 4story si este si mai frumos si actiunea este mai dinamica,,,, si iti spun eu-NU O SA TE PLICTISESTI! Sper ca ti-am fost de ajutor si sarbatori fericite alaturi de cei dragi!

| Rey578_2559 a răspuns:

Pai metin2 e mai frumos dar nu ti-l recomand! mai bine iei WOW e mult mai misto decat metin2 si 4story

| Gabi1335 a răspuns:

4 story categoric

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Amandoua, la Metin2 poti pescui etc..., la 4Story ai mai multe magii, mai multe caractere...mai multe armuri.

Sfat Shadow! XD

| andr3iu a răspuns:

Metin2 pentru ca e mai real te casatoresti si e mult mai usor decat 4 story e real spre cultura umana

| andr3iu a răspuns:

Eu cred ca metin2 e mai fain dar ATENTIE! persoana a intrebat care e mai frumos care arata mai frumos! deci aleg metin2 e foarte real si seamana cu cultura umana