| ionutz1890 a întrebat:

Ajutati-ma si pe mine ca sa ma conectez la un server de samp ca il am instalat si cand bag alea ce trebuie ex:map, mode.Nu stiu ce trebuie sa fac cand intru imi zice ca se conecteaza si dupa aia imi zice ceva felul asta dont... nu stiu ce are cine ma poate ajuta?

Răspuns Câştigător
| paulich19987 a răspuns:

Verifica versiunea de sa-mp pe care ruleaza alcel server si descarca-o si tu pe aceeasi. de ex: tu ai sa-mp rc3 si serverul este creat pe sa-mp rc8 atunci si tu trebuie sa iei rc8.(este un exemplu_

| ionutz1890 explică (pentru paulich19987):

Multumesc dar am aflat singur oricum iti dau funda!

| paulich19987 a răspuns (pentru ionutz1890):

Multumesc