| slayshock1 a întrebat:

cine ma poate ajuta si pe mine Va Rog. Deci vreau sa joc SAMP, deci am luat gta san andreeas normal l`am facut cu daemon tools-u si am instalat si SAMP-u dar cand intru imi zice Wrong CD insert va roog cine ma poate ajuta sa spuneti ce trebuie sa fac Multumesc!

1 răspuns:
| MenInShadow a răspuns:

Pai, ori trebuie sa tii pe daemon tools iso, adica imaginea, ori iti trebuie crack, te duci in Iso, care l-ai montat cu Daemon tools, si ar trebui sa gasesti acolo un crack, fix, sau ce o fii el, ca nu stiu cum ii zice.
Daca nu merge, descarci alt gtawinking