| sonnykid a întrebat:

Ajutati-ma va rog! Am incercat sa imi fac un server metin2 non-hamachi! Nu am reusit, cu toate ca am urmarit toate videoclipurile de pe YouTube! Mi-a mers totul bine, pana atunci cand trebuia sa ma conectez la siteul meu! Imi zicea "Eroare MySQL nu s-a putut conecta la baza de date! Host "10.10.9.100" is not allowed to connect to this MySQL server". Ajutati-ma va rog!
Daca poate cineva sa intre in calculatorul meu sa imi arate cum se face i-as fi foarte recunoscator! FUNDA! Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Gsrts5 a răspuns:

Te pot ajutid messlove struckmariusxx