| Oldws a întrebat:

Ajutor urgent va rog. De ceva vreme nu imi mai merge sa urmaresc video urile pe YT, facebook sau orice alt site, chiar si vplay etc. Mi se blocheaza la jumatate, dupa 10 secunde sau nu porneste deloc. Am incercat sa instalez iar Adobe flash player etc si vad ca si acolo e o problema, nu mi se descarca nimic, ori imi da eroare, ori se blocheazala 99% etc...ce pot face?

1 răspuns:
| StalkerSoul a răspuns:

Fa update la browser sau incearca sa te muti pe alt browser, daca nu merge nici asa... reinstaleaza windows-ul.