| SorinKla a întrebat:

am 12 ani si am o problema cu Farming Simulator 2011, l-am avut instalat acum 2 luni si imi mergea destul de bine, dar acum l-am reinstalat, imi intra in el si nu imi apar butoanele Career, Missions etc. imi apar cu negru straight face ce se intampla cu el?

8 răspunsuri:
| Nicolae9989 a răspuns:

Salut ai incercat sa repornesti calclatorul, daca ai facut-o si tot nu merge incearca sa reinstalezi jocul.

| SorinKla explică (pentru Nicolae9989):

Am facut chestiile astea de 2 ori sau poate chiar mai mult si tot nu merge sad straight face

| SorinKla explică (pentru Nicolae9989):

Am incercat de 2 ori chestiile astea si tot nu merge straight face

| Nicolae9989 a răspuns (pentru SorinKla):

Dar l-ai dezinstalat din control panel, Uninstall program?
Dar ce windows ai?
Tiai reinstalat windowsu?

| SorinKla explică (pentru Nicolae9989):

Da, l-am dezinstalat din control panel, am windows 7 ultimate si l-am si reinstalat big grin, nici nu stiu ce sa mai fac...

| Nicolae9989 a răspuns (pentru SorinKla):

Si eu tot windows 7 ultimate am.
DAca vrei un joc mult mai bun decat farming simulator 2011 adauga idul asta de mes: nicusho0r si til dau pe farming simulator 2013 sa vezi daca merge

| SorinKla explică (pentru Nicolae9989):

Pai am incercat sa instalez si FS 2013 si tot asa mi se intampla! straight face

| Nicolae9989 a răspuns (pentru SorinKla):

Pai cred ca ii ceva de la placa video
Da ai instalat driveru pentru placa video?