| Skochor a întrebat:

Am 16 ani și m-am organizat cu mai mulți prieteni pentru un server de Metin.
Am nevoie de ajutor, pentru că nu știu cum să-l fac și vreau să știu dacă este cineva care mă poate ajuta.
Nu vreau link-uri sau videoclipuri despre " cum să faci un server de Metin" etc....
Mulțumesc frumos.

1 răspuns:
| St_FlameBrake_1995 a răspuns:

Ok frate. 1.Il cumperi hostat gata facut de ex site de hosting.www.extremehost.ro (de acolo am si eu metinul este ON www.metin2nightblood.pe.hu host de 6E pe luna)
2.Ti-l faci prin hamachi
3.Prin no-ip
Prin 2 si 3 da-mi add skype bobo4436.