| vlady434 a întrebat:

Am 2 intrebari despre Fifa 2013: 1) Cum pot sa particip la Champions League? Joc la Carrer Mode si nu stiu cum sa intru.
2) Cum pot sa fac mai multi bani la buget si sa cresc Wage Buget? In afara de vandutul jucatorilor, mai este vreo alta alternativa?

3 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

La prima intrebare participi in Champions League cand castigi un campionat. La a doua intrebare poti juca pe "begginer" si poti bate toate echipele si asa faci bani.

| vlady434 explică (pentru razvyaga):

Si la campionate particip automat, sau trebuie sa dau undeva?

| razvyaga a răspuns (pentru vlady434):

Intri in Career Mode. Iti alegi un jucator si iti alegi echipa si joci. Iar la final iei titlul, cupa, si vei juca in CL daca joci pe begginer.