| JockerStoica a întrebat:

Am avut un iphone 5s şi m-am jucat fifa 16 şi aveam echipă super bună.
De 2 zile am vândut iphonul 5s şi am luat un s6 edge plus.
Dar cand am descarcat fifa 16 şi m-am logat cu acelaşi Facebook cu care eram logat şi pe iphone înainte Surpriză! Nu mai am aceeaşi echipă şi nu înțeleg de ce.
Să fie oare din cauză că acela era ios şi ăsta Android? eu nu cred pentru că la fifa 15 mergea sa te loghezi si pe ios si Android fara sa te ia de la capat cu alta echipa.
Aştept răspunsuri! Urgent dau FUNDĂ MARE!

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In primul rand rau ai facut ca ti-ai vandut iPhone ul.
Sa tii minte sa stergi toate jocurile din aplicatia aia cu GAME din telefon. Daca te loghezi de pe Android nu cred ca va merge.

| Alberto97 a răspuns:

Sustin ce a spus dragos eu ma jucam mortal kombat pe Android si aveam un coleg care avea sistem de operare ios si nu avea salvat nimic