| ROBBYSHOW a întrebat:

Am un iphone 6 si am fost la service sa imi chimb display-ul, mi-a schimbat ala display-ul numai ca acum nu mai merge butonul home.Merge amprenta, conectorii nu sunt rupti sau oxidati. Inainte cand aveam geamul spart mergea perfect acum de cand i-am schimbat display-ul nu mai merge. Oare de ce?
Astept un raspuns urgent dau funda!

1 răspuns:
| Vickyy a răspuns:

Ar trebui sa mergi din nou la service-ul unde ti-ai reparat telefonul si sa le expui problema. Este posibil sa fi uitat o componenta atunci cand ti-au facut reparatia.