| Bujie007 a întrebat:

Am avut windows xp si mi-am instalat Assassin's Creed 2, si a mers bine.Mi-am bagat windows 7, am instalat Assassin's Creed-ul si imi apare o prostie cu "uPlay" si trebuie sa-mi fac cont pana mea! Data trecuta a mers perfect.O solutie cineva va rog frumos? DAU FUNDA ~! Multumesc!

1 răspuns:
| yasmin1407 a răspuns:

Nu are legatura cu sistemul de operare, iti apare uplay pentru ca cei de la ubisoft au implementat chestia asta (la toate jocurile)faptul ca iti faci cont ai niste beneficii(faci puncte pe care apoi le poti da pe costume etc)