| satulnostru a întrebat:

am ca anti-virus bitdefender si imi expira peste 7 zile.ce sa fac cu el? exista vreun cod? si daca da,puteti sa mi-l dati? sau alt anti-virus, dar sa nu expire! multumesc mult! funda! scuze categoria!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Îţi recomand să încerci cu 3 programe gratuite: antivirusul avast! 7 free (Avira 2013 free, AVG 2013 free sau chiar BitDefender gratuit), Malwarebytes’ Anti-Malware şi un firewall dintre ZoneAlarm ori Comodo Firewall. Împreună sunt la fel de bune ca un program antivirus cu licenţă şi n-ai treabă cu activarea. Pe toate le poţi descarca de pe site-urile oficiale.

2 răspunsuri:
| 4Tuning a răspuns:

Sunt destule antiviruse free Gen AVG free Anti-virus, AVAST FREE Anti-virus, AVIRA free Anti-virus si sigur ca mai sunt...

| andy2598 a răspuns:

Pai eu am avira fee antivirus si nu am avut probleme cu el si nici nu mi-a expirat.