| alexutzu3000 a întrebat:

Bitdefender Antivirus Plus 2014 Sau Kaspersky Anti-Virus 2014? De Ce?

Răspuns Câştigător
| TheBoyTheCool24 a răspuns:

Alege bitdefender Este mult mai eficient si mai bun decat Kaspersky + este facut de noi Romani... Bitdefenderul este nr.1 in lume. Pe asta-l folosesc si eu

2 răspunsuri:
| maxb a răspuns:

BitDefender deoarece are detedtia virusilor mai buna si consum mai eficient de resurse datorita tehnologiei Photon care se optimizeaza in functie de PC-ul tau.

| Stefanutz_Caragata_1992 a răspuns:

salut sa iti dau un sfat dace descarci bitdefender sau Kaspersky aste le vei avea doar 30 de zile doar mai bine te descarci... Microsoft Security Essentials...asta scrii pe google de va da pe pagina Microsoft este un ativirus foarte bun nici nu iti foloseste mult ram si pe deasupra nu expira pana cand nu iti vei formata pc ster ca ti-am fost de folos foarte multi folosesc acest antivirus eu am win 8.1 cand descarcam sau intram pe pagini mai naspa ma opera sau la download mi-a gasit si troyan asa ca face fata successhappy