| RobertDLX a întrebat:

am ceva probleme cu jocul apb intru in el si cand sa intru intr-un district imi da ceva eroare si imi zice ca nu ma pot conecta la district pe alte conturi pot intra si nu stiu ce sa ii mai fac am deja probleme mari ca m-am jucat mult si nu vreau sa pierd tot cine ma poate ajuta FUNDA!

1 răspuns:
| Aggares a răspuns:

M-da. alt copil ca tine na stiut ce sa faca /// da-mi add pe mess r_raul26@yahoo.com si te voi ajute, sper sa nu scriu degeaba.