| TPUSenior01 a întrebat:

Hey salut vreau sa stiu ceva... atunci cand joci prea mult metin nu mai poti sa intri... stiti eu am pati ca ma jucam si apoi am iesit automat dp servar si apoi cand sa intru nu ma lasa ca zice sa intru in alt server ca era eroare am intrat la celelalte dar la fel se poate ca mam jucat prea mult sau chesti de genul cryingcrying FUNDA

Răspuns Câştigător
| Shrek32154 a răspuns:

Hey laughing azi miercuri nu-i asa? serverul s-a inchis cumva pe la ora 11 si te-a scos automat de pe server? Si pe urma cand ai incercat sa intrii din nou a zis eroare la conectarea de server si and ai incercat pe alt server a zis tot asa? Daca e asa este de la metin ma in fiecare miercuri de la ora 11 pana la 12 se fac lucrari la server se uita astia daca e vre un hacker face modificari etc de asta funda te rog mult

3 răspunsuri:
| AaN56 a răspuns:

Nu ca te-ai jucat prea mult asta poate fi problema de la windos, PC, sau la internet ca ai viteza prea mica.Nu ca te joci prea mult. Ce windos ai?

| TPUSenior01 explică (pentru AaN56):

Am windows 7... ce trebuie sa fac atunci

| AaN56 a răspuns:

Puneti un W xp sau last xp nu-i neaparat sa fie original(originalu coasta 5mil+).