| silviu4444 a întrebat:

am Clientul de la Metin2Asura tot este bun dar in map1 si map2 toate regatele cam la o raza pana la podul din iesire din oras nu dau damage in nimic absolut nimic. Am reusit sa repar map1 acest bug se repara cu inlocuriea fisierelor OutdoorA1, a2,b1,b2,c1,c2 din pack cine are sa mi le de-a pe cele bune ca unele nu se potrivesc deloc plz Funda!

3 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Care este lvl maxim la Metin2 Asura?

| silviu4444 explică (pentru Mihail2020):

127 ai vreun raspuns la intrebare?

| Mihail2020 a răspuns (pentru silviu4444):

La clienturile de la lvl 99 pana la 127 merge orice client.
Eu zic sa iti ei clientul Snuk Client v1.0 si o sa iti mearga cu siguranta doar sa pui IP si atat.
Este si cu mc si cu root.
Clientul este foarte bun si nu are buguri de nici un fel.
Eu am incercat si naveam nicio problema cu el.
Nu am vazut niciun bug de la el (unele buguri pot sa fie si de la server) nu neaparat de la client.