| vreaumult a întrebat:

am cumparat azi console (manete) pentru pc marca lor este intex merg pe pc si ma joc fifa cu fratimio ce alte jocuri ar mai merge dar sa mearga pe 1gb ram 1. 6ghz windons xp. Lasati o lista si eu dau funa!

5 răspunsuri:
| DumpyDuck a răspuns:

Buna! Eu vreau sa-ti recomand sute de jocuri dar au grafici de rupe si ai nevoie de un calculator mai bun.Imbunatateste-ti calculatorul si asa nu va mai trebui sa iti faci griji. Funda? ^_^

| vreaumult explică (pentru DumpyDuck):

Nu primesti funda stiu ca are cerintele slabe acest laptop o sa-mi iau unu foarte bun la 40 de milioane in ferbruarie dar eu am cerut jocuri nu sfaturi

| DumpyDuck a răspuns (pentru vreaumult):

Cand iei laptopul, mai vorbim laughing

| vreaumult explică (pentru DumpyDuck):

laughing n-am nevoie sa vorbesc cu tine ma baietasule nu mai raspunde daca nu ti-am cerut asta. Eu am cerut jocuri cu console care merg pe laptopul asta daca stii ca esti... nu mai comenta degeaba

| DumpyDuck a răspuns (pentru vreaumult):

Nu vreau sa fiu rautacios dar daca vrei jocuri uite aici atunci:
Resident Evil (5, 6)
Serious Sam 3
Left 4 Dead 2
Grid 2
Trine 2
Pay Day 2
Borderlands 2
Portal 2
Orcs must Die 2
...cam atat.Nu incercam sa fiu rautacios din nou.Era doar o gluma.Mai mult unele sunt shooter. Funda? ^_^