| RoBeRTin321 a întrebat:

Am cumparat de curand Counter-Strike Global Offensive si cam am lag..Jocul in sine merge in vreo 45-50 de fps-uri chiar si mai putin pe unele harti.Tin sa precizez ca folosesc Razer Game Booster si acela imi aduce cele 45-50 de fps-uri. Daca stiti un program bun care sa imi aduca mai multe fps-uri va rog sa imi spuneti! Va las si componentele PC-ului meu..Procesor-Intel(R) Core(TM)2 Duo CPU E7200 @ 2.53GHz..Ram-4.00GB 64 Bits Windows 7 Home Premium..Nu vreau raspunsuri de genul :I-ati un PC nou, Lasa shaorma si i-ati un PC bun..etc..

6 răspunsuri:
| EnvyU a răspuns:

Cel mai bun program este, cumparati placa video. Nu ai listat placa video.

| BobiTheBoi a răspuns:

Razer Cortex, nu prea creste in fps-uri. ia-ti o placa video mai buna, n-are rost sa-ti iumplii pc-ul cu programe de genu.

| RoBeRTin321 explică:

Aaa,mii de scuze placa mea video este nVidia GeForce GT430..Stiu ca este foarte slaba. Daca stiti voi una de maxim 2 milioane in Alexandria Teleroman.Dar sa suporte CS:GO-ul...

| RoBeRTin321 explică:

Mai astept raspunsuri..Si daca vreti va rog sa spuneti si o placa video pana in doua milioane care sa duca CS:GO pana la 80-90 fps-uri. Daca duce si mai mult, nu ma supar!

| Liposchi_Laurentiu_2000 a răspuns:

Cum se numeste placa video?

| RoBeRTin321 explică (pentru Liposchi_Laurentiu_2000):

Am mai spus o data. nVidia GeForce GT430.E foarte slaba.