| CriStIN3L2000 a întrebat:

Am cumparat recent Euro Truck Simulator 2. Totul bine si frumos pana cand, dupa prima misiune, am incercat sa preiau alt transport si atunci mi-a dat crash. Asa se intampla mereu cand vreau sa preiau un transport si pe multiplayer se blocheaza jocul. Tin sa mentionez ca atunci cand intru in joc imi apare o avertizare despre activarea unei caracteristici SDK(habar nu am ce este). OFER Funda+VOT celui ca gaseste o rezolvare!

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

E un program care ajuta sa mearga jocu http://steamcommunity.com/app/227300/discussions/0/616189106738451306/ trebuie sa il instalezi