| Luiza_Teleanu_1972 a întrebat:

Am cumparat recent jocul Sleeping Dogs, l-am instalat si cand am intrat in joc am apasat new game iar apoi mi-a aparut un loading screen cu doi oameni pe o barca. Dupa 2 secunde jocul s-a blocat.Am iesit din el dar acum vreau sa ma joc si nu pot.
Ce sa fac?

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Calculatorul tau nu indeplineste cerintele pentru acel joc. Adica calculatorul tau nu este bun pentru acel joc.Ar fi bine sa-i pui mai multi RAM sau o placa video mai buna. Practic, ai cumparat jocul degeaba.

| Luiza_Teleanu_1972 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc oricum dar nu.Am uitat sa spun dar, am mai jucat in acest joc inainte cu acelasi calculator si mergea bine cam cu 60 - 70 fps chiar, si acum...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Luiza_Teleanu_1972):

Ai spus "am cumparat recent".

| Luiza_Teleanu_1972 explică:

Va rog nu injurati pentru ca sunt pe adresa de mail a mamei mele, sa nu va faceti alte idei, multumesc!