| VanzatorDeVise a întrebat:

Am dat intamplator pe net de o chestie care ar fi in Gta San Andreas "Programul Epsilon" am citit cate ceva de pe net.Dar care poate sa imi explice si mie in mare ce e cu asta si intrebarea 2 programul epsilon e si in Gta 4 si 5?
P.S:Nu-mi dati chestii de pe net ca am citit si eu.

1 răspuns:
| Nowak_Daany_1995 a răspuns:

Stiu ca raspunsul meu e cam intarziat... Deci programul epsilon e o inselatorie creata de cei de la RockstarGames pentru a face rost de niste bani... Culoare cultului fiind albastru deschis si toti care fac perte din acest program se roaga la un anume 'killfron' Deci este un cult religios ''fals''.

Da... programul Epsilon va fi si in GTA V, in GTA IV nu exista!