| StoienicăSorin a întrebat:

am de ales sa cumpar farcry 3 sau assasins creed revelations si brotherhood, va rog frumos ajutati-mă, alea 2 assasins creed-uri sau farcry3? Va rog frumos ajutati-mă... P.s. Imi plac foarte mult toate jocurile

2 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Depinde ce iti place. Eu am jucat amandoua Assassin's Creed-uri si le recomand. Revelations este frumos. La Brotherhood nu mi s-a parut povestea atat de interesanta. Eu jucam Far Cry 3 doar pentru map editor. Depine, daca vrei First Person Shooter atunci Far Cry 3, desi recomand Far Cry 4 sau Primal mai mult daca ai PS4/PC bun.

| Maios a răspuns:

Eu recomand FarCry 3 intrucat are o grafica m-ai buna decat la assasin-urile creed si este aparut mai recent fata de Assasin Creed Brotherhood si Revelation.Eu le-am jucat pe toate, dar cel mai frumos joc mi s-o parut FarCry 3. Sper ca ti-am fost de ajutor!