| mariusik36 a întrebat:

am de ceva timp cand vreau sa editez in Sony vegas pro 11 nu pot folosii niciun efect. Trag efectul in video si nu se schimba nimic la videoclip ....nu functioneaza efectele...cine ma poate ajuta primeste funda si scuze pentru categorie

Răspuns Câştigător
| xFluing a răspuns:

Eu am avut Sony vegas 11 luat in felul ala si mergea bine. Incearca cu Vegas 10. E acelasi lucru ca 11, numai ca nu poti edita marimea textului on-screen.

3 răspunsuri:
| xFluing a răspuns:

Poti sa oferi datele despre calculatorul tau? (procesor, placa video, RAM, daca Sony vegas e demo, cracked, sau oficial etc.)

Răspuns utilizator avertizat
| xFluing a răspuns (pentru mariusik36):

Eu am avut Sony vegas 11 luat in felul ala si mergea bine. Incearca cu Vegas 10. E acelasi lucru ca 11, numai ca nu poti edita marimea textului on-screen.