| GabyVlad9i9i9i9i9i a întrebat:

Am descarcat Assasin's Creed 4 Black flag, si ca sa il extrag imi cere parola, si cand l'am descarcat mi-a dat si 2 site-uri de unde sa descarc parola, dar nu merge nici un site, ajutati-ma va rog!
Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Klausie a răspuns:

Cine vă pune să descărcați mizerii de la SKIDROW cu alte redirect-uri către alte site-uri? Când pe FL e versiunea RELOADED a jocului +toate update-urile și DLC-uri de până acum.

| GabyVlad9i9i9i9i9i explică (pentru Klausie):

Imi poti da link-ul te rog?

2 răspunsuri:
| MikeneziuM a răspuns:

E de la skidrow si nu ai ce sa ii faci am incercat eu tot...trebuie sa descarci altu si sa te uiti la fisiere sa fie cu imagine nu rar