| TwiSsTT a întrebat:

Am si eu o intrebare.Am vazut ca a iesit assasin's creed 4 black flag pe pc! Si l-am descarcat dar imi cere parola de encrypted file.Si nu stiu care este.Imi puteti spune voi care este? Daaauuu funda pentru raspunsu cel mai rapid happy Id meu de mess este: kofikwinston

Răspuns Câştigător
| adiputinica a răspuns:

Daca iti cere parola de encrypted file nu o poti lua decat de pe un site unde va trebui sa cumperi parola respectiva completand un survey. iti recomand sa descarci versiunea reloaded si montezi jocul cu daemon tools si gata. eu asa am facut si ma distrez de minune!