| BurloiuRaul a întrebat:

Am descarcat cs 1.6 BesTiaL si cand intru in el, imi zice :
Error 5899:Metadata file is missing or damaged [-1]
nu merge nici faza cand intru in half-life si schimb video-ul adica ceva de gen : OpenGL-D3D.
Va rog ajutati-ma! Dau funda...

Răspuns Câştigător
| Hexiled a răspuns:

Pai de ce tii neaparat sa ai cs-ul asta poti sa-l iei pe cs Romania/navida/go
Am eu un navida modivicat (de mine) sa arate ca naruto

| BurloiuRaul explică (pentru Hexiled):

Daca nu vrei sa ma ajuti, de ce ai mai raspuns? Cand gasesti rezolvarea stii unde sunt.big grin.Si in plus nu tin mult la cs-ul asta, dar vreau un cs 1/.6 pe care sa mearga codurile, daca stii vreunu te rog da-mil si mi-e. Fara raspuns gen : Mai bine e sa joci fara coduri!

| Hexiled a răspuns (pentru BurloiuRaul):

Un cs care merg codurile calumea e Navida daca -l vrei til dau pe al meu dar e modificat puti daca vrei : add mess: bumydwmy@yahoo.com funda?

| BurloiuRaul explică (pentru Hexiled):

Intai il dai.Si daca merge BadBoy.Iti dau funda.Baga id : burloiu.raul.plz sau bag eu.

| BurloiuRaul explică (pentru BurloiuRaul):

De fapt doar burloiu.raul fara plz happy

| Hexiled a răspuns (pentru BurloiuRaul):

Gata

6 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Incearca sa il dezinstalezi si instaleaza-l din nou, dar de pe alt site. happy