| SimpleWay a întrebat:

Am o problema la Counter Strike 1.6 straight face. Cand intru in joc ma scoate si imi zice: Error 5899 Metadata file missing or damaged [-1]! Ce sa fac?
Repede!

Răspuns Câştigător
| EX a răspuns:

Mi se pare ca ai primit ban pe ip.nu stiu cred ori cum daca e asa o sa ti se rezolve in vreo 2 saptamani. A si incearca sa schimbi cs-u.

Succes!

| Floarea_Nistor_Alexandru_1997 a răspuns (pentru EX):

Mie nu mi-a mers nu vreau samai astept da!

10 răspunsuri:
| Razvy92 a răspuns:

Am găsit soluţia: Run "half-life.bat" din folderul principal şi in opţiunea de schimbare video schimba de la "software" la "OpenGL" sau "CD3d" (ceva de genul asta) dupa care pornesti csul

| Dinnozzo a răspuns (pentru Razvy92):

Bravo! Foarte bun raspunsul.Am incercat ce ai scris aici si chiar mi-a mers.Tu meriti funda! Bravo, din nou!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ziceti ma ce sa fac am aceeasi problema

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in folderul unde l-ai instalat si in fisierul batch editezi si completezi cu asta -game cstrike -noforcemspd itd. dodajte -gl

| sNap a răspuns:

Cred ca e de la pc.

| cocolino98 a răspuns:

Ce a scris EX este o prostie! Este ceva de la windows! Si eu ma confrunt cu aceeasi problema! Am citit pe diferite forumuri si asa e...Este ceva de la windows eu astept un prieten sa imi instaleze win xp ca eu nu stiu.Bafta poate te descurci!

| Floarea_Nistor_Alexandru_1997 a răspuns:

Eu la fel dar nu vreau sa astept atat o data mia mai aprut asta dar am rezolvat-o acum nu ma stiu cum

| silviu_8301 a răspuns:

Nu stiu cum si mie imi apare dar eu am cs extreme v5 ma ajutati si pe mine pls?

| shadowww115 a răspuns:

@ex...nu are nici o treba banu' care l-ai luat pe server cu asa ceva...
Iti apare ceva de genu. The specified video mode is not supported. The game will now run in software mode. Dai yes, apoi intrii in cs si iti schimbi rezolutia in d3d...asa o sa ti se vada normal.