| Mosto_Patrick_1998 a întrebat:

Am descărcat eu GTA Liberty City Stories intr-un fel pe PC. Și am lag imens. Am GTX 1060 și i5, am mai luat și GTA Vice City Stories și imi merge perfect. Ce imi recomandati?

2 răspunsuri:
| Samariteanul a răspuns:

Orice joc mai are lag, astepata si tu sa-ti dispara, iar daca persista atunci pc-ul tau are ceva, sau nu-l duce.

| Mosto_Patrick_1998 explică (pentru Samariteanul):

Am asteptat, lagul devine din ce in ce mai mare și nu ti-am spus că am gtx 1060 și i5 si că gta vice city stories mi-l duce foarte bine.Aia e dacă nu citești intreaga propozitie