| Bogdan2111s a întrebat:

am descarcat Gta 4 si farming simulator 2013 intru in ele si nu are nici o problema joc cam vreo 5-6 min si apoi imi merge greu de ce va rog ajutati-ma am un Acer aspire 5737z cei care au mai rasp stiu happy dau funda.La gta 4 la cea mai mica rezolutie tot asa face dar daca apos Start si stau cam vreo 30 de sec merge iar bine.

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

Ma mir cum de merge GTA 4 pe laptopul asta! Inchide antivirusul si alte procese nefolositoare din Task Manager, de altfel daca ai alte programe deschise in paralel de genul messenger, browser, skype, utorr3nt... inchide-le.