| adrian2102 a întrebat:

Am Farming Simulator 2013 si imi merge greu. Am cerintele foarte bune.

3 răspunsuri:
| Ionutzu0077 a răspuns:

Stii ce iti conteaza la asta Procesorul de cati Ghz (3) are si palca video si sa fie nVidia cea mai bunawinking (1 -2 Gb) vezi te descurci! Funda!

| adrian2102 explică (pentru Ionutzu0077):

Am procesorul INTEL P4 3.00 GHz si placa de 1274 MB, dar este ATI. Cred ca prolema este de la moduri.

| Ionutzu0077 a răspuns (pentru adrian2102):

S-ar putea si astawinking intreaba un specialist ITwinking si te asigura el cu un raspuns bunwinking nu uita daca crezi ca merita Fundawinking!