| IAmAnonim a întrebat:

am descarcat jocul dead space 2, l-am instalat si am inceput sa joc. La prima misiune nu pot sa trec de un "monstru" dala ca imi taie capul( in joc laughing) ) si nici nu imi arata pe ce buton sa apas. Spuneti-mi si mie pe ce sa apas, sau cum sa configurez jocu daca se poate sa imi arate pe ce sa apas.
Funda

2 răspunsuri:
| Ghinea_Alin_1998 a răspuns:

Cauta pe youtube, gasesti acolo misiunea, eu acolo am gasit-o dar nu mai stiu exact cum era

| IAmAnonim explică (pentru Ghinea_Alin_1998):

Am gasit misiunea pe youtube dar nu arata pe ce sa apas straight face de aia am pus si intrebarea...