| Cr7Ionutz a întrebat:

Am descarcat jocul left4dead 2 (nu este cumparat) si vreau sa stiu cum pot juca online cu alti playeri dar cu mai multe mape nu doar alea 4 care ti le da in singleplayer.

Cel mai bun raspuns are funda...

3 răspunsuri:
| razvyaga a răspuns:

Daca nu il ai cumparat frate trebuie sa ai un CD-KEY pe care nu l-a folosit nimeni pentru a juca online. Am incercat si eu la fel ca tine si nu mi-a mers. Daca vrei, iti strangi bani frumusel si ti-l cumperi de pe net ca nu e scump. Dar sa il iei dupa site-uri la prima mana, nu la a doua mana ca risti ca acel CD-KEY sa fie deja folosit.

| Cr7Ionutz explică (pentru razvyaga):

Frate eu joc online fara probleme dar am doar 4 mape si asta ma deranjeaza...
Poti juca cu ajutorul programului garena daca nu stiai

| razvyaga a răspuns (pentru Cr7Ionutz):

Eu joc DOTA cu garena si nu am observat ca are si L4D2 pe acolo.