| hutay007 a întrebat:

am descarcat tf2 {non-steam } "nu folosesc steam" si cand vreau sa adaug boti nu imi arata comanda asta " tf_bot_add " ci asta " bot ".bun imi apar boti dar nu se misca stau intr-un loc am citit pe net si zicea sa-i dau " nav_generator " nimic imi da command unknow some help pls
FUNDA

Răspuns Câştigător
| llust a răspuns:

La o versiune crackuita nu te astepta sa iti mearga totul. Din cauza ca e crackuit nu iti merg botii cum are trebuiu, nu iti apare si comanda cum trebuie, etc.

1 răspuns: