| catalin542000 a întrebat:

Salut tpu.Am deschis acum 3 luni propia mea pagina de youtube si am 94 de gameplay-uri facute de mine la diferite jocuri.
Dar imi puteti spune cum sa aranjez pagina de pornire a youtube-ului adica as vrea sa vad sus sa scrie ce puteti viziona dupa jos sa vad ca un exemplu numele de euro truck simulator 2 si dedesubtul numelui sa fie un playlist cu toate gameplay-urile cu ets 2 dupa gta 4 dedesubtul numelui sa fie playlist cu gameplay-urile cu gta 4 deci vreau numele si playlist-ul si tot asa si nu stiu cum sa fac asta sa-mi aranjez pagina de pornire youtube.
Puteti sa imi trimiteti un tutorial sau sa explicati sau ceva ori ce Dau funda garantat

Răspuns Câştigător
| Elena14Ely a răspuns:

Pai cred ca trebuie sa fii partener cu youtube-ul. Dar daca vrei sa faci un playlist uite un tutorial : https://www.youtube.com/watch?v=e-4O_HClhyo
Funda?