| Bibire_Alex_1997 a întrebat:

am doua calculatoare unul cu windows xp si unul cu windows 7. Intr-o seara ma jucam S.K.I.L.L SPECIAL FORCE 2 si vorbeam cu un prieten pe ts si deodata nu imi mai merge ts-ul nici skill-ul. Am asteptat o zi si tot nu mergea, atunci am intrat pe calculatorul cu windows xp si pe acela netul mergea. Spuneti-mi ce sa fac fara sa reinstalez windows.
P.S: Am routerul de la Romtelecom

1 răspuns:
| Sharky_Fistis_1993 a răspuns:

Deci sa inteleg ca ee o problema de internet. Pai atunci ai putea incepe prin reinstalarea si resetarea setarilor de internet respectiv ruter.Verifica si placa de retea, si mie mi s-a intamplat dintr-o data sa se treaca singura pe DISABLE. DC? Habar nu am.