| BogdanToma a întrebat:

..Am doua laptopuri iar dintre care unul este conectat la internet cu modem (la romtelecom) si vreau sa fac o conexiune ad-hoc intre ele ca sa nu mai fac alt abonament si la celalalt!
Este problema ca pe cel conectat la internet are Windows Vista iar celalalt are Windows 7!
Multumesc...

1 răspuns:
| ady20cis a răspuns:

Pe vista nu poti face retea.ce modem ai? Huawei smartax mt882 sau speedtouch? ca daca ai Huawei smartax mt882 merge dar cu speedtouch-ul n-ai cum.cel mai simplu i-ati un router wireles si ai scapat de toata bataia de capwinking