| cosbosro a întrebat:

Am downloadat Counter-Strike Source v1.0.0.75.1 si imi zice Validare STEAM respinsa ce trebuie sa fac? Trebuie sa precizez am window xp.

3 răspunsuri:
| AgathaRo a răspuns:

Rezolvare ar fi sa iti cumperi licienta valida pentru css. Serverul este protocol 48 (steam only) de aceea nu poti intra.

| XCalinStelistuX a răspuns:

Fa rost de un crack si puneti win7/8 ca xp e nasol.

| TaKuYa a răspuns:

Cei care au scris aici habar nu au ce vorbesc. Probabil tu ai instalat bine acest CSS piratat. Dar trebuie sa fii constient ca un CSS piratat are o singur a diferenta fata de cel original, aceea fiind ca nu poti juca pe servere oficiale. Incearca sa cauti servere crackate, adica servere care lasa sa intre si jucatorii care au steam, si cei care nu au, altfel, nu poti juca pe un server...