| Jukaaa25 a întrebat:

Am downloadat recent minecraft, si am intrat in el, am ales versiunea acolo jos, am dat play, si cand intru nu imi apare imaginea, pur si simplu doar fereastra goala si aud sunetul jocului. Am facut si update la placa video, din cate am inteles trebuie sters ceva folder bin, dar eu nu gasesc acel folder. Exista alta metoda? Putin ajutor va rog! Multumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Alinas132 a răspuns:

Ia alt minecraft

| Jukaaa25 explică:

Am downloadat de peste tot. Nu e de vina de unde e downloadat jocul.