| Cataliiin a întrebat:

Doar ce mi-am reinstalat windows-ul si am downloadat minecraft-ul, am intrat in el, am ales versiunea acolo jos, am dat play, si cand intru nu imi apare imaginea, pur si simplu doar fereastra goala si aud sunetul jocului. Am facut si update la placa video dar degeaba.Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| FloriN714 a răspuns:

Click dreapta pe minecraft, Compatibility si incerci toate versiunile de Windows + Run as administrator, daca tot nu merge incearca alt minecraft, sau gasesti fix-uri pe YouTube / Forumuri de pe google