| TakeSloW a întrebat:

am facut o melodie lyrics si vreau s`o postez pe youtube.Cum trebuie sa procedez? si cum trebuie sa salvez numele fisierului?

1 răspuns:
| SKuLL909 a răspuns:

Pai trebuie sa ai cont pe youtube, daca ai cont te conectezi si dai pe undeva sus unde scrie adauga videoclip sau ceva de genu si scrii acolo numele fisierului adic cum vrei sa scrie oameni pe bara de cautare
vezi ca fisierul trebuie ales din calculatorul tau... happy sper ca te-am ajutat... nelamuriri?