| anonim_4396 a întrebat:

Cand downloadez ceva de pe net imi apare o iconitza in deptul fisierului downloadat cu un folder cu fermoar!
Si daca vreau sa salvez in calc ce am downloadat trebuie o parola!
este vreuun site de unde pot lua un program fara sa-mi trebuiasca parola ca sa salvez in calculator chestii?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce browser folosesti? Incearca cu altulwinking

2 răspunsuri:
| FearNoEvil a răspuns:

Nu ai winzip sau sau orice program de dezarhivat. Incearca 7Zip. Este free si poti dezarhiva orice fel de arhive (zip, 7z, rar, iso, etc.).
http://www.7-zip.org/

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Http://3.bp.blogspot.com/....../hihii.JPG

aici aveti o imagine...