| LetsGoRomania a întrebat:

Salut,TPU am fifa 12 si am lag adica merge sacadat 5-10 secunde fara lag dupa aia 10-15 secunde cu lag am asa
4 gb RAM
PROCESOR amd TURION x2 Dual-Core Mibile RM 74 2.20 ghz
System de operare:Win 7 ultimate x64
Placa video:ATI Mobility Radeon HD 3400 Series (Microsoft Corporation WDDM 1.11)
Intrebarea este...Cum scap de acest lag dau funda la cel mai bun raspuns.
P.S: Fara chestii ca notepad...

3 răspunsuri:
| Salu134 a răspuns:

Conteaza placa video.Atributiile la joc sunt mai mare ca la tine.

| LetsGoRomania explică:

... adica rolling on the floor) is destul de bune daca nu stii nu vb frate

| LetsGoRomania explică:

Am placa video dedicata de 512 mb ram si cealalta este de 2 GB asa ca... ar fi ceva la procesor e de 2, 2 si cere 2, 4