| victorloren55 a întrebat:

am fifa 13 si cam se blocheaza pe sistemul asta Intel dual core 3.0.0 ghz 2030 placa video nVIDIA geforge gt 430 windows 7 ultimate ram 4 va rog dau funda la cel mai bun raspuns!

5 răspunsuri:
| Mihail2020 a răspuns:

Salut!
Ai instalat Driverul la calculator ca sa iti mearga.
La windows 7 iti merg jocurile 2D si UNELE 3D in rest daca au grafica mare nu iti merge.
Trebuie instalat driverul alfel se blocheaza sau nu iti da voie sa intri sau sa te joci.
Instalarea Driverului se face prin CD/DVD, downlondez de pe internet (la tine este Nvidia) ori faci un update full dar aicea conteaza daca acel update iti permite sa instalez.
Mult Succes!

| victorloren55 explică (pentru Mihail2020):

De unde iau driveru da un link te rog

| Mihail2020 a răspuns (pentru victorloren55):

Automatic Driver Updates si iti detecteaza driverul automat.

http://www.geforce.com/drivers

| victorloren55 explică (pentru Mihail2020):

Care din toate alea?

| Mihail2020 a răspuns (pentru victorloren55):

O intrebare eu scriu degeaba.
Am zis dai pe Automatic Driver Updates si iti detecteaza automat driverul iar tu tot ce trebuie sa faci este sa-l descarci?
Este asa greu.