| Aa3456 a întrebat:

Salut,TPU am gasit acest pc:http://altex.ro/......2gb-ubuntu vreau sa va spuneti parerea despre el,m-ar duce jocuri gen:gta 4, far cry 3, nfs the run (eu vreau sa-mi iau acest pc cat mai repede iar pe parcurs voi strange bani si pentru un gtx 750 dar vreau sa va spuneti parerea despre pc-ul de mai sus.

6 răspunsuri:
| alexboss2020 a răspuns:

Duce jocurile specificate de tine dar daca vrei gta v, far cry 4 si alte jocuri iti recomand sa iti iei un gtx 750 ti.

| Mihai1810 a răspuns:

E o pocnitoare. Mai bine iti faci un pc pe piese. Ce buget ai?

| Aa3456 explică (pentru Mihai1810):

Undeva la 1000 lei maxim 1400 lei, eu ma gandeam sa-mi fac un pc pentru piese sa-mi iau un procesor si o sursa mai buna, iar pana voi strange bani de un gtx 750 o voi folosi pe aceea integrata pentru ca oricum eu nu cred ca e mare diferenta dintr-o nVIDIA gt 730 si placa integrata

| Aa3456 explică (pentru Mihai1810):

Ok,mulțumesc.

| Hitback a răspuns:

Dacă vrei sa joci gta nfs și fc evită-l. Nu te ajuta deloc.