| xShaaro a întrebat:

am gasit pe eMAG acest pc, cam in cate fps-uri imi duce fortnite si csgo-ul? Mersi de raspuns :)
https://www.emag.ro/......DGVY14BBM/

6 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Placa video e slaba rau, poate mai buna e placa integrata din procesor. Ai 30 fps maxim in fortnite si 70 in cs:go.

| xShaaro explică (pentru Intruder19):

Frate, daca nu stii nu comenta, mersii oricum de "raspuns", astept alt raspuns de la cineva care se pricepe.

| Zangetsu a răspuns (pentru Intruder19):

Da ai dreptate. Nu stiu pe cine vor ei sa pacaleasca cu componente aparute acum 6 ani.

| Intruder19 a răspuns (pentru xShaaro):

Daca esti asa priceput de ce mai intrebi aici? Ai Youtube, poti cauta sa vezi cum merg jocurile pe placa aia video.

| xShaaro explică (pentru Intruder19):

Bro, ai exagerat acolo cand ai zis ca ca prind 30 fps uri pe fortnite

| Intruder19 a răspuns (pentru xShaaro):

Https://www.youtube.com/watch?v=m9rO6W8qrVg

Vezi aici cum merge pe placa ta, in stanga sus iti apar fps-urile.