| Augustin69 a întrebat:

Am incercat sa instalez League of Legends pe laptop ( am facut un test si dupa componentele laptopului ar trebui sa mearga binisor ). Faza nasoala e atunci cand dau LAUNCH la joc ( dupa ce am intrat in client ). Dupa ce dau LAUNCH, imi arata ecranul negru si pur si simplu nu face nimic. Am avut League of Legends instalat pe PC si nu am avut problema asta. Dau funda celui care ma ajuta. Uitati si o poza.
Multumesc anticipat!

http://tinypic.com/view.php?pic=2ppx8c7&s=8#.VXD2_dKqqko

Răspuns Câştigător
| Qweerrrtttyyy a răspuns:

Instealeaza driverele de la placa videowinking

| Augustin69 explică (pentru Qweerrrtttyyy):

Le aveam instalate, dar oricum, le-am reinstalat. Degeaba. Mersi oricum.

1 răspuns: