| Ale9934 a întrebat:

Am o problema! Am incercat sa ii instalez minecraftul pe calculatorul unui coleg... am reusit dar dupa ce am intrat in joc s-a facut ecranul negru, s-a blocat tot calculatorul si a trebuit sa-l restartez. Ce pot face pentru a-l face sa mearga? Multumesc Anticipat! [ Dau Funda ]

1 răspuns:
| pokiD a răspuns:

Trebuie un calculator mai bun. este placa video de vina happy asa mi s-a intamplat si mie. si dupa ce mi-am luat un laptop, am incercat si mi-a mers :]