| Shadow08 a întrebat:

Salut TPU,
Am instalat fifa 08 si vreau si eu liga I cu transferurile din 2012 sau 2013, am instalat un patch dar nu are transferurile facute, daca stiti ceva ar fi perfect.

1 răspuns:
| alexinho71 a răspuns:

Salut! Exista fisiere care trebuie sa le introduci in "data" la fifa.Se numesc de exemplu fifa.dll sau ceva de genu si acestea le poti lua de pe internet.Doar scrii transferuri fifa 2008 2012-2013 si gasesti. Sper ca te-am ajutat.Bafta! Funda?